shitesit me te mire

procesi më i mirë

Fusha e veprimit

Më profesionale

Jeta Ashiey

Shumica e mënyrave për të kursyer

miramar

pika reyes

Wuxi Huierjia International Trade Co., Ltd.është një furnizues profesional i tekstilit në shtëpi. Ne kemi fabrikën e vet me rreth 20 vjet përvojë në biznesin ndërkombëtar.Biznesi ynë kryesor përfshin produkte të ndryshme tekstili për amvisëri, hotele, spitale, linja ajrore dhe anije turistike, si mbrojtës dyshekë, mbulesë divani, jastëkë të papërshkueshëm nga uji, komplete shtroje, këllëf jastëku, jastëk, perde, batanije etj.

Produktet e veçuara

eksploroni më shumë

  • Facebook-wuxiherjia
  • sns05
  • duke u lidhur
  • sns03