Baby Muslin Swaddle Batanies

Mbështjellja me pelenë është një traditë e vjetër e mbështjelljes së foshnjës tuaj në një batanije, ajo mund ta mbajë fëmijën tuaj nga refleksi befasues dhe të rrisë shtrëngimin dhe sigurinë siç ishin në mitër, duke çuar kështu në gjumë më të gjatë dhe më të mirë.Kjo e bën batanijen me pelena një nga gjërat e domosdoshme për fëmijën për çdo nënë të re.
—Të buta dhe shtrirëse: Petët tona për bebe janë bërë nga 30% muslin dhe 70% fibra bambuje, ky kombinim dyfishon butësinë, ndërkohë që ofron një shtrirje në mënyrë që të mund të mbështillni fëmijën tuaj pa e palëvizur, duke e mbajtur atë të rehatshëm si një ndjenjë komode dhe komode. në barkun e nënës.
—Të lehta dhe të frymëmarrjes: Thurja e hollë dhe e lëmuar e hapur i jep batanijeve tona të pellushave për fëmijë super të lehta dhe frymëmarrje të shkëlqyer, në mënyrë që lagështia të mund të largohet dhe të rregullojë më tej temperaturën e trupit të foshnjës, duke e bërë atë të përsosur për t'u përdorur gjatë gjithë vitit.
—Dhuratat më të mira të dushit ndonjëherë!- Jonabatanije pellushështë e qëndrueshme dhe mund të përballojë shumë larje pa u rrudhosur dhe mbetet e butë dhe e mëndafshtë si e re.Me printime të ndryshme, bëjeni një dhuratë ideale për baby shower!
—Batanije me shumë përdorime: Batanija e foshnjës mund të përdoret gjithashtu si një rrogoz lojërash, një rrogoz ndërrimi, një leckë për gromësirë, një peshqir për fëmijë, një mbulesë pleqsh, një batanije pikniku ose madje mund të pritet në copa të vogla për ta përdorur si peceta të ripërdorshme. merrni të gjitha në vetëm një blerje.

Kohët e jetës së lindjes së thjeshtë kanë kaluar. Këto pelena janë perfekte për nënën që po shijon amësinë dhe nuk ka frikë të tregojë aftësitë e saj në modë.Pjesa më e mirë është se këto batanije të adhurueshme për fëmijë nuk janë vetëm për t'i mbajtur këmbët të ngrohta të vogëlushit tuaj.Ne kemi gjetur dashurinë e nënave të tjera duke i përdorur ato si:
një mbulesë infermierie
një leckë gromësire
sedilja e makinës dhe mbulesa e karrocës
dhe batanije sigurie ndërsa fëmija i tyre hyn në fëmijëri

Çdo fëmijë është unik dhe i yti nuk është i ndryshëm. Dashuria më e madhe që çdo nënë mund t'i dhurojë fëmijës së saj është t'i japë atij mundësinë më të mirë për të qenë kushdo që duan të jenë.Secili prej nesh ka aftësinë për të ndjekur ëndrrat tona dhe për t'i dashur të tjerët gjatë rrugës. Mbështillni fëmijën tuaj, lërini ëndrrat e tij të lulëzojnë me gjithë dashurinë në zemrën tuaj.


Koha e postimit: Gusht-27-2022
  • Facebook-wuxiherjia
  • sns05
  • duke u lidhur